درباره تگراهاست

از کجا شروع شد !?

مجموعه فناوری تگرا هاست (تارنما نگار سپاهان) در سال 1388 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است . سعی ما در تگرا هاست ارائه پشتیبانی مطلوب جهت جلب کاربران گرامی می باشد که دستیابی به این موفقیت تنها به تلاش و پشتکار گروه پایان نمی یابد بلکه ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران گرامی که در واقع سرمایه اصلی ما محسوب می شوید راه گشای ما در ارائه خدمات بهتر می باشد.

واحد پشتیبان فنی

ارائه خدمات پشتیبانی فنی 24 ساعته (حتی ایام تعطیل) کلیه خدمات تگرا هاست یک شعار نیست و این را یافته ایم که تنها راه موفقیت دائم ، تعهد و صداقت است .کارشناسان تگرا هاست در تمام ساعات شبانه روز از طریق تلفن های مستقیم ، تیکت و چت آنلاین آماده پاسخ گویی تا رفع ایرادات احتمالی کاربران گرامی میباشند و تنها مسائل مالی میباشد که در ساعات اداری رسیدگی میگردد . سامانه پشتیبانی تگرا هاست به آدرس tegrahost.com/clientarea.php فعال میباشد و کاربران میتوانند با مراجعه به آدرس مذکور درخواست خود را ارسال نموده و همچنین میتوانند پایگاه مقالات مفید تگرا هاست را نیز مطالعه فرمایند .

واحد پشتیبانی فنی تگرا هاست با بهره گیری از سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته ای که در اختیار دارد دائما در حال پایش و بررسی و مانیتور (Monitoring) سرویس های خود میباشد و با مشاهده کمترین اختلالی در ابتدا به صورت خودکار از طریق SMS و ایمیل به تمامی کارشناسان تگرا هاست اطلاع رسانی میگردد و نهایتا مدیر بخش فنی موظف میباشد در کوتاهترین فاصله زمانی ایراد به وجود آمده را مرتفع نماید .

تیم ما را بیشتر بشناسید

profile

Behnam Sanaie

Web developer
profile

Hamed Manavi

Technical manager
profile

Hassan Rajaei

Founder and CEO
profile

N Parto

Support specialist
profile

Shayan Fathi

Support specialist
profile

S.Mahmood Hosseini

Web Designer
profile

Jalal Mazaheri

Support specialist

ما در تگرا هاست به ارزش های واقعی باور داریم

ما تیمی از جوانان متخصص و خلاق هستیم و تمام تلاشمان این است که بهترین و متنوع ترین خدمات میزبانی ما در اختیار کاربر ایرانی قرار دهیم .