ارائه مشاوره رایگان تخصصی


تگراهاست ارائه کننده خدمات وب با تنوع بسیار زیادی در سرویس های خود پاسخگوی تمامی نیازهای وب مستران برای راه اندازی انواع سایت می باشد در این بین تگراهاست جهت ارائه خدمات بهتر به کاربران به آن ها مشاوره رایگان در زمینه IT و میزبانی وب ارائه می کند . مشاوره در هر امری میتواند مفید باشد چرا که شما با استفاده  از تجربه کارشناسان می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی قابل توجهی کنید.

 

ممکن است شما نتوانید سرویس مناسب سایت خود را صحیح انتخاب کنید و با اشتباه غلط به سایت خود و رتبه آن آسیب بزنید. هیچگاه یک سرویس نمی تواند پاسخگوی نیاز تمامی وب سایت ها باشد. ابتدا باید تمامی نیازهای یک سایت بررسی شود و پس از آنالیز آن بهترین سرویس برای آن انتخاب شود پس بهتر است قبل از خرید از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 

اگر هنوز شروع به کار نکردید پس بیشتر از همه به مشاوره نیاز دارید چرا که باید قدم اول را صحیح بردارید تا  سریعتر به هدف خود برسید. کسب درآمد اینترنتی برای بعضی ها بسیار آسان و درآمد زا و برای بعضی ها کاملا بیهوده و بی نتیجه بوده است تفاوت این افراد در قدم اول و انتخاب هایشان بوده است . با مشاوره رایگان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

شاید هنوز در مرحله ایده پردازی باشید بهتر است قبل از هر چیز با مشاورین و پشتیبانان مجرب طرح های ابتدایی خود را مطرح کنید شاید بتوانید ایده خود را کامل تر ارائه کنید و نواقص آن را بر طرف کنید.

 

اگر یک وبمستر حرفه ای و با تجربه هستید باز هم با مشاوره پیش از خرید ما میتوانید انتخاب بهتری در سرویس ها داشته باشید چرا که کارشناسان ما نقاط قوت و نقص سرویس ها را می دانند و با ببرسی نیازهای سایت شما بهترین گزینه را به شما معرفی خواهند کرد.

 

تگراهاست با ارائه سرویس های میزبانی ایران و خارج از ایران و همچنین سرورهای مجازی  مدیریت شده میزبانی مناسبی برای سایت شما خواهد بود.

 

علاوه بر مشاوره برای انتخاب سرویس شما می توانید از مشاوره فنی در زمینه های کانفیگ و مدیریت سرور، انتخاب سرور و ... نیز بهره مند شوید پس با بهره گیری از مشاوره رایگان بهترین سرویس را برای خود انتخاب کنید.

 

مشاورین و پشتیبانان ما بصورت آنلاین بر روی خط و از طریق تیکت بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند . همچنین در ساعات اداری میتوانید با شماره تماس شرکت با ما در  ارتباط باشید.

 

منتظر شما هستیم.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

ویژگی های منحصر به فرد ویندوز سرور 2016

سرورهای هاست ویندوز تگراهاست ، سیستم عامل خود را از ویندوز سرور 2012 به 2016 تغییر داده است....

نحوه انجام تنظیمات ایمیل در Outlook 2016

توجه داشته باشید روش زیر در تمام نسخه های این نرم افزار یکسان بوده و فقط ظاهر آن متفاوت است....

نحوه رفع مشکل سبز نشدن گواهینامه SSL

شما ممکن است پس از نصب و پیکربندی گواهینامه SSL خریداری شده بر روی وب سایت با مشکل سبز نشدن...

همیشه در دسترس

یکی از مهمترین مسائلی که در کیفیت خدمات یک شرکت میزبانی وب تاثیر فراوان دارد ، مجموعه مشخصات سخت...

آموزش پینگ گرفتن از سایت و سرور

پینگ گرفتن از سایت و سرور به همراه توضیح پاسخ دریافتی با پینگ گرفتن از سایت خود یا سرور مورد...