همیشه در دسترس

یکی از مهمترین مسائلی که در کیفیت خدمات یک شرکت میزبانی وب تاثیر فراوان دارد ، مجموعه مشخصات سخت افزاری استفاده شده توسط سرویس دهنده می باشد. تگراهاست با اختصاص بودجه ای بالا برای در اختیار گرفتن بهترین سخت افزار ممکن و نیز استفاده از بزرگترین مراکز داده ایران و آلمان تمام تلاش خود را جهت افزایش رضایتمندی مشتریان خود انجام می دهد .


در تگراهاست از سخت افزار مخصوص سرور و از بهترین برندهای دنیا از جمله Dell و HP استفاده میشود. استفاده شرکت از پلتفرمهای طراحی شده برای سرور که به مراتب قابل اعتمادتر و با کیفیت تر از کامپیوترهای عادی میباشند ، از مزایای خدمات میزبانی وب تگراهاست است . بسیاری از شرکتهای فعال در زمینه میزبانی وب ، به اشتباه برای صرفه جویی در هزینه ها ، اقدام به اجاره کامپیوترهای معمولی ارزان قیمت بجای استفاده از سخت افزار سرور مینمایند . نتیجه استفاده از این سیستمها مشخص است : 
  • بروز مشکلات سخت افزاری 
  • قطع گاه و بیگاه سایتها و ایمیل های مشتریان
  • ایجاد دردسرهای فراوان برای مسئولین فنی این شرکتها و نیز مشتریان آنها 

شاید پس از مرکز داده مورد استفاده شرکتهای وب هاستینگ ، سخت افزار سرورهای آنها یکی از مهمترین مسائل در تعیین کیفیت خدمات آنها باشد از دیگر نکات قابل توجه در مورد سخت افزار سرورهای خدمات میزبانی وب تگراهاست ، فعال بودن سیستم RAID 5 ( سخت افزاری ) در این سرورها میباشد .  با استفاده از سیستم RAID 5 سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی سخت دیسکهای سرور افزایش یافته و اگر فرضا مشکلی در یکی از سخت دیسکها پیش آمد ، در کارکرد سرور مشکلی به وجود نیاید که این امر خود باعث بالا رفتن ضریب اطمینان خدمات میزبانی وب تگراهاست شده  است.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

نحوه فعال سازی SSl رایگان

ssl چیست؟ ssl مخفف عبارت Secure Sockets Layer است، یک تکنولوژی رمزگذاری که توسط Netscape ابداع...

نحوه انجام تنظیمات ایمیل در Outlook 2016

توجه داشته باشید روش زیر در تمام نسخه های این نرم افزار یکسان بوده و فقط ظاهر آن متفاوت است....

ارائه مشاوره رایگان تخصصی

تگراهاست ارائه کننده خدمات وب با تنوع بسیار زیادی در سرویس های خود پاسخگوی تمامی نیازهای وب...

IMAP چیست؟

پروتکل IMAP یکی از پروتکل های نسبتا جدید مورد استفاده در محیط وب (اینترنت ) است . از این پروتکل...

نحوه رفع مشکل سبز نشدن گواهینامه SSL

شما ممکن است پس از نصب و پیکربندی گواهینامه SSL خریداری شده بر روی وب سایت با مشکل سبز نشدن...